Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontér, elektrikář – Hranice, R+O směny, přímo pod kmen

referenční číslo: 5b07d684babecf136d040c1b | aktuálnost: 03.07.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNY.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
  • zaměstnání v kmenovém stavu,
  • 2směnný provoz,
  • závodní stravování,
  • příspěvek na dopravu,
  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • sestavování, montáž průmyslových rozvaděčů,
  • měření elektrických veličin a parametrů.

POŽADUJEME:

  • vyučení v oboru: elektro,
  • elektro vyhláška č. 50/78 Sb. §5 a vyšší,
  • znalost čtení elektro schémat,
  • spolehlivost, samostatnost, zručnost, pečlivost.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: autoelektrikář, elektrikář, elektroinstalatér, elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy