Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC výroby

referenční číslo: 5afec975a5ad9506af585716 | aktuálnost: 20.12.2018

Adecco spol. s r.o.

Informace k pracovní pozici

Požadujeme

• min. vyučen – strojní, technické vzdělání
• nutná praxe v některé z výše uvedené oblasti
• přesnost, pečlivost, zodpovědnost
• ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

• mzda až 25 000 Kč
• příspěvek na dopravu již od 600,-Kč
• 5 týdnů dovolené po 1 roce
• obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně
• firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení
• bonus za extra směnu = 500,-Kč
• příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce
• odměna za doporučení nového zaměstnance od 6.000,-Kč
• zlevněné volání po 1 roce
• věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu
• sleva na dovolenou od CK Čedok
• sleva na Paddleboard aktivity

Náplň práce

• práci s kovy a CNC stroji
• obrábění, broušení a kalení kovu
• práce na CNC a svařovacích strojích (fronius, CO2 + argon)

Nesplňujete všechny uvedené požadavky, ale jen některé? Nevadí, i tak si Váš životopis rádi projdeme. Díky propracovanému systému vstupního školení Vás vše potřebné doučíme.

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: operátor CNC strojů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity