Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant / architekt

referenční číslo: 5af54a59a5ad9513ab5a6e5e | aktuálnost: 11.05.2018

Arwen Group a.s.

Zavedená projekční kancelář hledá vhodného uchazeče na projektování stavebních zakázek, především interiérů kanceláří a bankovních poboček.

Náplň práce

- tvorba dispozic, projektů pro stavební povolení a pro realizaci staveb

- zpracování stavebních výkresů a detailů v míře podrobnosti nutné pro stavební a architektonický detail

- projednávání projektu na dotčených úřadech

- příprava podkladů pro profesní projektanty

- koordinace, kontrola a komunikace s profesními projektanty

- komunikace s investorem

- autorský dozor na stavbách

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby a architektura nebo pouze architektura

-  znalost práce minimálně s AutoCad, MS Office

- znalost AJ výhodou

- komunikativnost, spolehlivost, preciznost, samostatný přístup

- praxe v oboru vítána, avšak není podmínkou; pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

- platové ohodnocení odpovídající praxi

- profesní a platový růst

- zázemí zavedené projekční kanceláře

- spolupráce v kolektivu zkušených projektantů

- příjemné pracoviště v blízkosti stanice metra - Kobylisy

- sympatický pracovní kolektiv

- mobilní telefon

Kontaktní údaje

ARWEN GROUP a.s.

Irena Horká

tel. +420 230234387

mobil: +420 603147369

irenah@arwengroup.cz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Zdibská 229/2, Praha 8 - Kobylisy, 18200

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: architekt, projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy