Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač, Jablunkov, R+O směny, až 24000 Kč, přímo pod kmen

referenční číslo: 5af456e3babecf66493f9216 | aktuálnost: 03.07.2019

Adecco spol. s r.o.

Firma působící ve strojírenském průmyslu zabývající se zpracováním plechů hledá do svého týmu šikovné a spolehlivé pracovníky.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.

Popis práce

NABÍZÍME:

  • motivující platové ohodnocení dle praxe a zkušeností (18000 Kč až 24000 Kč)
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 13. plat
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • po zaškolení smlouvu na dobu neurčitou
  • 2směnný provoz, možnost práce přesčas

NÁPLŇ PRÁCE:

  • seřizování strojů a nástrojů na lisech
  • seřizování postupových nástrojů a uvedení do sériové produkce

POŽADUJEME:

  • min. SOU/SŠ v technickém oboru
  • praxe na obdobné pozici (obrábění kovů, lisování kovu za studena)
  • orientace v technické dokumentaci
  • uživatelská znalost práce s PC
  • spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Mzda: 18 000 - 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jablunkov,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: nástrojař, nástrojář, operátor CNC strojů, seřizovač programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy