Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality (35.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 44071 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Kvalita, to je prostě jistota. Celosvětově záříme, mezi jedničky patříme. Je to jenom díky nim, zaměstnancům patří díky vím. Ráda poděkuji i Vám za odvedenou práci. Tak pokud máte v sobě pohon a motivaci, tak se přidejte k nám. A jak na to? No lehce, pošlete CV a přijďte na pohovor, tak co? Jdete do toho? Jestli ano a chcete být úspěšní, tak honem honem nebo dáte pohonům sbohem!

  • Kvalifikace nových dílů
  • Implementace nápravních opatření ve výrobě
  • Řešení zákaznických reklamací – 8D reporty
  • Hodnocení dodavatelů, provádění dodavatelských auditů
  • Provádění nápravných opatření, analýzy kořenových příčin
  • Příprava a změna pracovních instrukcí

Požadujeme

  • VŠ s technickým zaměřením - strojírenství, elektro,..
  • Orientace v nástrojích kvality (např. 5S, QA, FMEA, 8D, PPAP, Kaizen, atd.)
  • Znalost ISO 9001, ISO / TS 16949
  • Teoretická znalost elektronických obvodů
  • Ochota příležitostně cestova
  • AJ - pokročilá znalost - komunikace se zahr. zákazníky

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Reálné možnosti kariérního postupu
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Nadstandardní firemní benefity
  • Zázemí stabilní zahraniční korporace
  • Lokalita: Brno, Vyškov, Kuřim

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské