Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí expedice

referenční číslo: SV/C | aktuálnost: 30.07.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce

  • vedení malého týmu lidí připravující výrobky k přepravě k zákazníkovi
  • řízení celého procesu expedice pro obě divize společnosti
  • optimalizaci celého procesu expedice

Požadujeme

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • znalost základů logistiky (incoterms, fungování expedice)
  • znalost celní problematiky (intrastat, dovozy/vývozy do/z 3.zemí)
  • jazykové znalosti – anglický jazyk (+ německý výhodou)
  • znalost práce s SAP, Helios (ECS vývozy) výhodou
  • samostatnost i schopnost týmové práce

Místo pracoviště: Šumperk,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Ostatní

Profese: vedoucí logistiky, vedoucí odboru/oddělení, vedoucí oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita