Typ nabídky

Minimální mzda

Fakturantka/Účetní

referenční číslo: 5ae18658babecf66925795eb | aktuálnost: 11.08.2020

STAPO mechanizace s.r.o.

Společnost STAPO mechanizace s.r.o. v Praze 5 hledá kandidáta/tku na pozici fakturantka/účetní se znalostí základů podvojného účetnictví a práce s PC

Náplň práce

  • Zpracování a účtování došlých faktur
  • Vystavování a účtování vydaných faktur
  • Účtování - cestovních příkazů, mezd, interních dokladů
  • Spolupráce s hlavním účetním

Požadujeme

  • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, pečlivost, základy podvojného účetnictví, znalost práce na PC

Nabízíme

  • Zázemí společnosti s 28-ti letou tradicí.
  • Stravování v areálu
  • Možnost ubytování
  • Nástup možný ihned
  • Práce v malém kolektivu
  • Dle dohody, možnost i na zkrácený úvazek

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K Třebonicům 1020, Praha, 15500

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: fakturantka, finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Individuální rozvržení pracovní doby, Mobilní telefon