Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor žíhacích pecí Mošnov – Po-Pa, od 23 410 Kč+benefity!

referenční číslo: 5ad99526babecf1e762bb694 | aktuálnost: 04.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Významný hráč na poli automobilového průmyslu hledá do svého týmu schopné a spolehlivé kandidáty do výroby v průmyslové zóně Mošnov za letištěm!
Pojď se podívat do výroby!

Co Vás čeká?

Nabízíme:

  • Nástupní mzda od 1. měsíci od 23 410 Kč bez přesčasů
  • Mzda od 2. měsíci od 24 161 Kč bez přesčasů
  • Po roce až 29 000 Kč i více!
  • Od 2. měsíce na tebe čeká 1 500 Kč/měsíc docházkový bonus
  • Měsíční prémie až 20 % (průměrně 3 000 Kč do výplaty navíc)
  • Hrazené dopravné 1,60 Kč/km – dojížděj autobusem, vlakem nebo autem
  • Dotovaná strava v kantýně – výběr z několika teplých jídel každou směnu
  • Stabilní práce na smlouvu (žádná dohoda!)
  • 20+5 dní dovolené NAVÍC
  • 3 směnný provoz – VOLNÉ VÍKENDY!
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč

Náplň práce:

  • Obsluha žíhacích pecí – po zaučení!
  • Manipulace s hliníkovými koly
  • Vizuální kontrola
  • Možnost profesního růstu

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Ochota pracovat na směny

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com nebo VOLEJ 734 444 904!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 23 410 - 26 600 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, hutník, operátor hutního provozu, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní