Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka výroby – Lipovka, 21 000 – 23 000 Kč/měs.

referenční číslo: 5ad6f133babecf37793fdb92 | aktuálnost: 21.04.2019

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte stabilní zaměstnání v moderním prostředí a chcete zanechat svůj otisk na komponentech pro Škodu Kvasiny.

Pokud jste manuálně zruční a nevadí Vám práce ve třísměnném provozu, dejte nám o sobě vědět. Hledáme operátory do výroby plastových dílů v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou.

Navíc nabízíme 5 týdnů dovolené, dotované stravování, zvyšování platu po půl roce a další benefity?

Že nemáte zkušenosti z výrobního prostředí? Nevadí, zaučíme Vás.
Vhodné pro muže a ženy, nástup možný ihned.

Co Vás čeká:

  • práce na montážní lince (nejedná se o pásovou výrobu)
  • kompletace a balení dílů
  • kontrola kvality
  • moderní a čisté prostředí
  • směnný provoz
  • práce ve stoje

Co Vám nabízíme:

  • základní hrubá mzda 17 300 Kč/měs.
  • navyšování základní mzdy o 500 Kč po 6. měsíci
  • bonusy za 100% docházku – 1250 Kč/měs.
  • osobní ohodnocení – do 2500 Kč/měs.
  • 13. a 14. plat
  • další bonusy a odměny např. za práci o víkendu
  • 5 týdnů dovolené

Co od Vás očekáváme:

  • praxe na podobné pozici výhodou
  • manuální zručnost
  • pracovitost a spolehlivost
  • odolnost vůči stresu
  • chuť do práce
  • čistý trestní rejstřík

Mzda: 21 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, montér, operátor, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, 13. plat

Vhodné pro: Absolventy