Typ nabídky

Minimální mzda

Area sales manager (strojírenství) - Trenčín

referenční číslo: 5ab8f80ea5ad95753418f67e | aktuálnost: 20.05.2018

Job Network s.r.o.

Jste člověk, co má obchod v krvi a strojařina pro Vás je srdcovou záležitostí?
Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni?
Jste samostatný a umíte si efektivně organizovat vlastní práci?
Chcete být součástí prestižní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru?
Pokud ano, pak Vám nabízím lukrativní příležitost pro špičkovou společnost se zahraničním přesahem a celosvětově uznávaným partnerem nejen ve strojírenství.

Náplň práce

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- udržování a rozvíjení obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
- zjišťuje potřeby zákazníka a poskytuje jim řešení
- vedení obchodních jednání a sjednávání podmínek spolupráce
- tvorba cenových nabídek a objednávek
- reportuje: své aktivity, dění na trhu, aktivitu konkurence, výsledky
- práce formou home office, 3-4 dny v týdnu tráví na cestách (Slovensko)

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání (strojírenství)
- prokazatelná obchodní praxe v technické oblasti
- dobrá znalost strojírenského prostředí
- komunikativní znalost anglického jazyka (minimálně B2)
- samostatnost s pozitivním a proaktivním přístupem k zákazníkům
- ŘP sk. B

Nabízíme

- velice zajímavé mzdové ohodnocení
- zajímavou a různorodou práci
- navíc výkonový bonus (1x do roka)
- služební auto pro soukromé účely
- rozvoj a vzdělání v oboru
- práce pro společnost na kterou budete moci být hrdí
- firemní benefity
- nástup možný IHNED

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Trenčín,

Region: Slovensko

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Profese: obchodní zástupce, obchodník, obchodně technický zástupce, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita