Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor C++

referenční číslo: 5a9d612da5ad9501ee1cde0c | aktuálnost: 08.02.2019

Elektroline a.s.

Jsme česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 25 let. Díky tomu jsme si získali stabilní postavení na českém i světovém trhu. Neustále se rozšiřujeme, a proto průběžně přijímáme do svého kolektivu další členy.

Náplň práce

Přijmeme programátora C++ pro projekt Vizualizace a řízení tramvajového depa. Práce je to zajímavá a tvůrčí, umožňující profesní růst a rozvoj.

Požadujeme

  • pokročilá znalost C++
  • základní znalost SQL
  • schopnost vysvětlit pojmy: IPC, TCP/IP, socket, proces, thread, mutex, virtuální paměť
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • zodpovědnost, samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • výhodou je znalost: Qt Framework, C++11, Python, Git, Zabbix, PosgreSQL, Linux

Nabízíme

  • jistotu zaměstnání v zavedené firmě se švýcarským vlastníkem
  • osobní přístup, přátelské prostředí
  • možnost prosadit vlastní názor a realizovat nápady v praxi
  • zajímavé projekty pro zahraniční klienty
  • podíl na výsledcích firmy
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní/důchodové pojištění
  • mobilní telefon, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Cafetérie a další bonusy
  • možnost pracovat na částečný úvazek
  • vítáni jsou studenti vyšších ročníků vysokých škol, jimž můžeme poskytnout zadání a vedení diplomové práce

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: K Ládví 1805/20, Praha 8, 18400

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Vhodné pro: Absolventy, Studenty