Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor expedice skladu

referenční číslo: 5a993962a5ad9541737014b6 | aktuálnost: 07.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

• organizace vykládek a nakládek kamionů a rozvozových aut
• úzká spolupráce se směnovým mistrem / řidiči VZV
• kontrola správnosti a stavu nakládaného a vykládaného zboží
• příjem prázdných palet
• dohled na dodržování zásad BOZP a GMP
• zodpovědnost za provozuschopnost manipulační techniky (za dobití akumulátorů)

Požadujeme

• ukončené SOU
• zkušenosti s organizací pracovních činností skladu
• uživatelská znalost práce na PC (zejména MS Office - Excel, Word, Outlook) + SAP a WMS výhodou
• schopnost pracovat v týmu
• ochota pracovat ve směnném provozu
• přesnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

  • pracovní poměr na HPP
  • Fixní mzda 25.000 až 20 % variabilní složka, příplatky dle ZP
  • Směnný příplatek 2.000 Kč
  • 2 směnný provoz – 12 hodinové směny ranní, noční -
  • 25 dnů placené dovolené
  • obědy za 35 Kč
  • kafeterie 5000 Kč
  • příspěvky na životní pojištění po zkušební době
  • zaměstnanecké slevy, výhodné volání od T-Mobile
  • pitní režim
  • firemní akce a školení
  • nástup ihned nebo dohodou
  • místo výkonu práce v dosahu stanice metra

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: vedoucí logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie