Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby – kontrolor oblečení

referenční číslo: 5a992855babecf7d11585b22 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Chceš nenáročnou práci, která tě bude bavit? Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích, který se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží, hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ

Náplň práce

  • rozbalování zásilek
  • třídění zboží
  • kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
  • skenování kódů, tisk etiket
  • odstraňování drobných závad zboží
  • udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

- schopnost zaučit se během placeného třítýdenního školení (podmínkou je 100% docházka)

- vzdělání: vyučen (v textilním oboru výhodou)

- ochota naučit se novým věcem

- základní znalost práce s PC

- velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje

- spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek

- pečlivost, zodpovědnost, loajalita

- schopnost naučit se cca 50 německých slovíček

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU

- místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE

- zajímavé finanční ohodnocení až 22 000 Kč měsíčně: základní mzda 17 000 Kč + bonus za dokončení 3 týdenního školení bez absence 26 Kč/hod. + výkonnostní bonus 10 Kč/hod. + příplatky za přesčasy a dle zákona

- stravenky 60 Kč

- 2směnný provoz (ranní 5.30-13.30, odpolední 14.00-22.00)

- 5 týdnů dovolené

- výborná dopravní dostupnost – MHD

- práce ve stabilní společnosti, čistý provoz

Jiné

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity