Typ nabídky

Minimální mzda

Technický specialista - ABSOLVENT (20.000 - 35.000 Kč)

referenční číslo: 39498 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

ABSOLVENTI! Máte jedinečnou šanci nabrat zkušenosti pod vedením zkušených. Hledáme absolventa s technickou znalostí, zájmem o obor a ochotou učit se. Slibujeme jedinci, zaučení o dílci. Všechno Vás to naučíme a do provozu vypustíme. Stanete se jedním z nás a firmy o Vás budou stát. Každopádně, my Vás chceme napořád!

  • péče o přidělenou oblast výrobků
  • organizování výroby
  • tvorba cenových nabídek a objednávek
  • sledování zakázek a zadávání je do systému
  • potvrzování objednávek
  • nákup zboží, materiálu ze zahraničí
  • spolupráce s ostatními odděleními ve firmě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • praxe se zpracováváním objednávek, zakázek a cenových nabídek
  • praxe v oblasti plánování, logistiky a nákupu materiálu
  • znalost práce na PC – Word, Excel
  • organizační a komunikační dovednosti
  • znalost AJ/NJ – komunikativní úroveň

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • plně hrazené jazykové vzdělávání přímo v sídle firmy
  • příspěvek na dovolenou, vánoční prémie
  • stravenky
  • plně vybavená kuchyňka a možnost zajištění dovozu obědů

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita