Typ nabídky

Montážní dělníci, mzda až 25.000,-kč

referenční číslo: 5a8f416cbabecf309a3c8c9b | aktuálnost: 17.08.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

HLEDÁTE NOVOU PRÁCI V PRÁCI V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH? VHODNOU PRO MUŽE I ŽENY? S MĚSÍČNÍM VÝDĚLKEM AŽ 25.000,-KČ?

MÁME JI PRO VÁS!

*Montáž a kompletace výrobků u výrobní linky (menší komponenty), součástky pro automobilový průmysl, nepřetržitý provoz (7,5h ranní, odpolední, noční)

Požadujeme

* Vzdělání NEROZHODUJE
* Manuální zručnost

Nabízíme

* Celková měsíčná mzda i 25.000,-Kč
* Prémie za docházku 2x7.500,-Kč
* Bonus před dovolenou a před Vánoci
* Příplatky za noční směnu 25,-Kč/hod.
* Příplatky za odpolední směnu 8,-Kč/hod.
* Příplatek za víkend 60%
* Stravenky
* 5 týdnů dovolené
* Proplacené úvodní školení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás neprodleně na bezplatné lince 800 100 110 nebo na telefonu 606 776 400 nebo zašlete svůj životopis jako odpověď na tento inzerát.

!!! POJĎTE K NÁM PRACOVAT A ZA VAŠE DOPORUČENÍ DALŠÍHO KANDIDÁTA, KTERÝ NASTOUPÍ, VÁM NABÍZÍME ODMĚNU 1500,-Kč !!!

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: české budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě