Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř

referenční číslo: 5a8d3b37babecf6ec56e85e1 | aktuálnost: 13.11.2018

LOPI services s.r.o., Dumrealit.cz

Rozšiřujeme kolektiv o dalšího spolehlivého kolegu/ kolegyni. Pracujeme v oboru, ve kterém můžeš i ty stoupat ke hvězdám. Přidej se k nám a můžeš získat vysoký příjem a svobodu svého volného času.

Náplň práce: Zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí, asistence na obchodu samotném.

Požadujeme:

  • vzděláni- vyučen bez maturity
  • spolehlivost
  • zápal pro danou činnost
  • motivaci něco dokázat
  • flexibilitu
  • komunikační schopnosti
  • živnostenský list/ OSVČ
  • vlastní automobil
  • znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zaučení za podpory osobního mentora
  • finanční zázemí
  • nadstandardní příjmy
  • svobodu v plánování volného času
  • nové rozhledy v obchodu s nemovitostmi
  • možnost  se zúčastnit seminářů v oblasti financování
  • možnost využití levného mobilního tarifu
  • možnost automobilu na operativní leasing
  • práce z domova
  • provize z prodeje
  • poskytujeme zázemí naší kancekáře

Místo pracoviště: Veselé 165, Veselé, 40502

Region: Ústecký kraj

Obor: Reality

Profese: odborný asistent prodeje, realitní makléř

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity