Typ nabídky

Minimální mzda

Referent Oddělení infrastruktury a administrace

referenční číslo: SM/2018/27 | aktuálnost: 19.04.2018

Státní zemědělský intervenční fond

Vzhledem k vzrůstajícím nárokům na ICT, bychom rádi touto cestou rozšířili naše projektové, provozní a bezpečnostní týmy o nové kolegy a kolegyně.

Náplň práce

Spravuje serverovou infrastrukturu (Windows Server 2012R2 - 2016), aplikace rodiny MS System Center (2016), síťovou infrastrukturu.

Požadujeme

- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu se zaměřením na Ekonomii, Elektrotechniku, telekomunikační a výpočetní techniku, Informatické obory nebo Speciální a interdisciplinární obory
- způsobilost k řízení motorových vozidel skupiny B

Co dále bychom uvítali

- základní znalost anglického jazyka,
- zkušenosti se správou Windows Server OS
- zkušenosti se správou síťové infrastruktury (Cisco, HP)

Nabízíme

- možnost práce s nejmodernějšími technologiemi předních světových výrobců HW a SW
- nástupní plat až 30.750 Kč
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná služební doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- stabilitu zaměstnání
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu

Místo pracoviště: Ve Smečkách 33, Praha 1, 11000

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy