Typ nabídky

Minimální mzda

Příprava cateringu

referenční číslo: MS | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Hledáte dlouhodobé zaměstnání ve společnosti s rodinnou atmosférou?
Pojďte připravovat studené občerstvení na palubu letadel Lufthansa!

Náplň práce:

* Příprava a balení občerstvení studené kuchyně na palubu letadel
* Ruční krájení
* Obsluha nářezáku

Požadujeme

* Dodržování pracovních a hygienických postupů

* Ochotu pracovat ve směnném provozu na denních směnách dle individuálního kalendáře
* Ochotu pracovat v chladném prostředí
* Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu po-pá
* Týmový duch a spolehlivost
* Trestní bezúhonnost

Nabízíme

* Garantovaná mzda 145Kč/hod
* Příplatky za víkendy a práci přesčas
* Dovolená 4 týdny

Mzda: 145 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Bor u Tacova, Bor u Tachova,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní