Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog práškového lakování (P4286)

referenční číslo: 5a5dc57ba5ad955fa476c389 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Budete mít na starost proces lakování – navěšování, lakování a vypalování,
budete zodpovídat za to, jak díl navěsit, jakou barvu namíchat a pod jakou teplotou. Budete úzce spolupracovat s kvalitou a zodpovídat za finální kvalitu výrobku. Pokud přijde nový požadavek od zákazníka, provedete cenovou nabídku. Také budete zavádět nové produkty do výroby a zodpovídat za výrobní dokumentaci.

Požadujeme

Vzdělání technického ( nejlépe chemického ) směru je nutné, znalost procesu práškového lakování rovněž. Výhodou jsou zkušenosti z výrobního prostředí ideálně přímo z lakovny;
velkou výhodou je znalost nebo zkušenost se zaváděním nového produktu do výroby.
Dále potřebujeme člověka pečlivého, přesného se zájmem o obor, komunikací v angličtině (aspoň písemnou formou), znalostí PC a organizačními schopnostmi.

Nabízíme

Pro člověka s praxí velmi atraktivní ohodnocení. Řada firemních benefitů a příspěvků. Nástup možný ihned.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Výroba, průmysl

Profese: technolog, technolog v chemickém průmyslu, technolog výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita