Typ nabídky

Minimální mzda

Strategický nákupčí senior (oblast energetika, teplárenství) (P4275)

referenční číslo: 5a547b7ba5ad9524982e3802 | aktuálnost: 18.10.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

spoluvytváření a implementaci strategie nákupu v přidělených komoditách, provádění výběru dodavatelů, sjednávání cen a smluv s dodavateli, evidence, správa systému strategických partnerství, hodnocení a rozvoj dodavatelů, vedení příslušné dokumentace, nárokování rámcových bonusů a slev, projekčních odměn, kooperace s interními úseky firmy (projekce, obchod, příprava, výroba),
údržba nákupních dat v systému Řízení stavební výroby (databáze, podmínky, IRL), plánování a snižování nákladů na komponenty/materiál, zajišťování dodávek strategicky nakupovaných komponent na stavby (logistika), zajišťování kontroly, evidence a zpětného vracení zboží dodavatelům ze staveb, komunikace a koordinace s centrálním nákupem mateřské společnosti, reporting menežmentu společnosti - pozice je podřízena OŘ

Požadujeme

SŠ/ VŠ vzdělání technického či ekonomického směru, zkušenosti v oblasti strategického nákupu min. 5 let, znalost sortimentu, zkušenost v oboru TZB, teplárenství, energetika, zkušenost s přípravou smluvních dokumentů, právní povědomí, výborná znalost MS Office, spolehlivost, samostatnost, schopnost týmové práce; komunikační schopnosti, orientaci na výsledek, ŘP B

Nabízíme

perspektivní pracovní pozice v prostředí společnosti z významné skupiny, motivující finanční ohodnocení s významnou výkonovou složkou v závislosti na výsledcích;
práce, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti,
firemní benefity – stravenky, služební automobil i k soukromým účelům, využití firemních cen na zboží a služby i pro zaměstnance, flexibilní pracovní doba, nástup možný ihned

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: nákupčí, nákupčí, kupec, pracovník nákupu, referent nákupu, referent nákupu a prodeje, ředitel/manažer nákupu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování