Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor lisu a strojů Ostrava – až 20 000 Kč + stravenky, Po-Pa

referenční číslo: 5a37c9acbabecf5fbd10e4f7 | aktuálnost: 07.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pracujte ve společnosti, která ocení Vaši práci!

Stravenky!

VOLNÉ VÍKENDY!

Co Vás čeká?

Nabízíme

- smlouvu na HPP
- motivující finanční ohodnocení – 16 000 – 20 000 Kč

- stravenky v hodnotě 80 Kč
- nástup ihned
- zázemí silně se rozvíjející společnosti

- volné víkendy – směny Po-Pa – 3směnný provoz

Náplň práce

- obsluha jednoduchých hydraulických lisů
- skládka a nakládka pecních vozů

- manipulace, vizuální kontrola

Požadujeme

- výuční list
- dobrou pracovní morálku
- ochotu a chuť pracovat
- ochotu pracovat na směny

Místo pracoviště: Ostrava Vítkovice

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mail tereza.navrkalova@adecco.com nebo VOLEJ 734 444 904!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní