Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer/ka provozu výjezdových skupin

referenční číslo: 5a313108babecf2eb622c43e | aktuálnost: 17.08.2020

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Organizování provozu výjezdových skupin v souladu s plány, operativní zajišťování posádek při náhle vzniklých situacích, přímá komunikace se zaměstnanci, evidence a kontrola odpracované doby, sledování přesčasové prácea dovolených, příprava měsíčních a denních plánů.

Požadujeme

Vyšší odborné vzdělání/úplné střední vzdělání s maturitou, dobou znalost práce na PC (MS Word, Excel Outlook), pečlivost, spolehlivost a výborné komunikační a organizační schopnosti.

Vhodné i pro zájemce bez praxe - možnost získat nové zajímavé zkušenosti v prestižní organizaci.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: dispečer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickday

Vhodné pro: Absolventy