Varroc Lighting Systems, s.r.o.

SPECIALISTA ÚČETNICTVÍ A REPORTINGU

referenční číslo: 5a1e844da5ad9573455b9256

Náplň práce

·         příprava konsolidačních balíků

·         rekonciliace účtů ve skupině na měsíční bázi

·         příprava podkladů pro audit

·         spolupráce na analýzách a reportingu skupině

·         rekonciliace rozvahových účtů

·         provádění interních kontrol za oblast financí

·         participace na tvorbě interních směrnic

·         příprava podkladů pro statistiku

Požadujeme

·         VŠ vzdělání ekonomického směru

·         komplexní znalost českých účetních standardů a orientaci v IFRS

·         praxe v účetnictví minimálně 3 roky

·         znalost anglického jazyka slovem i písmem

·         pokročilá znalost MS Excel

·         praxe v SAP výhodou

·         pečlivost, systematičnost, analytické myšlení

časová flexibilita

Nabízíme

• pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• příspěvek na stravování
• variabilní bonusový systém
• možnost jazykového a odborného vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění
• možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské