Typ nabídky

Minimální mzda

Výdejce jídel (HPP/brigáda)

referenční číslo: 59f1d4fca5ad9571c66c8fb8 | aktuálnost: 03.08.2018

JLV, a.s.

Společnost JLV, a.s. je se svými dceřinými společnostmi BK Team, a.s. a JP Servis, a.s. je tradiční česká společnost a největší poskytovatel gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách.

Kontakt: Dana Rakovanová, tel.: 773 068 777 email: dana.rakovanova@jlv.cz

Náplň práce

Hledáme zaměstnance na HPP / brigádu pro moderní samoobslužnou restauraci (pracoviště na Praze 2 v areálu nemocnice na Karlově náměstí).

Náplň práce:

  • nakládání a přeprava jídel
  • výdej jídel přes pult

Pracovní doba: Po-Pá 6.00-14.30 h.

Požadujeme

  • zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • řidičský průkaz
  • praxe v oboru gastro výhodou
  • pracovitost
  • spolehlivost

Nabízíme

  • zázemí velké tradiční společnosti
  • jistotu výplatních termínů
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na obědy
  • účast na firemních akcích (zájezdy, výlety, turnaje, kulturní akce)

Brigáda:

Mzda: 120 Kč/hod.

Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U nemocnice 2, Praha 2, 12000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: pomocná síla v kuchyni

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, 13. plat