Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka v úseku distribuce Štěnovice - odměna za rychlý nástup

referenční číslo: 59ba5811a5ad955cda79005f | aktuálnost: 22.01.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, společnost, které je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka v úseku distribuce.

Náplň práce:
- denní inventura zboží.
- kontrola správnosti dat v systému, přesnost pickování
- kontrola kvality balení
- dodržování pracovních instrukcí a standardů

Požadujeme

- zkušenosti se skladováním nebo výrobním procesem výhodou
- základní PC gramotnost
- zručnost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Štěnovice
- práci na hlavní pracovní poměr do KMENOVÉHO STAVU
- zajímavé finanční ohodnocení
- 4 směnný provoz
- osobní i profesní růst, odměny, příplatky za noční směny
- dotované stravování v objektu
- čisté pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- odměna za rychlý nástup až 10 000,-

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní