Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - znalost solidworks výhodou

referenční číslo: J13514 | aktuálnost: 24.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Jste tvůrčí, komunikativní osobnost, která se domluví anglicky? Máte zkušenost s konstrukcí ve 3D? Rád/a by jste pracoval/a v menší výrobní společnosti, kde vládne příjemná atmosféra a přátelské vztahy?
Dynamická, prestižní, moderními technologiemi vybavená společnost působící v oblasti automotive právě hledá vhodného kandidáta na pozici:

Konstruktér - rozšíření týmu

Náplň práce

• Příprava konstrukčních návrhů – konceptů celkových sestav testovacího řešení pro vývoj v automobilovém průmyslu
• Příprava výkresů v programu CAD a SAP
• Převzetí a technické vedení projektu
• Spolupráce na vývoji nových produktů
• Práce v mezinárodním týmu

Požadujeme

• VŠ / SŠ vzdělání strojírenského směru
• Praxe v oboru alespoň 2 roky
• AJ s úrovní min. B1
• Praxe v automotive výhodou
• Znalost 3D grafického konstrukčního systému (SolidWorks výhodou)
• Znalost SAP výhodou
• Osobní iniciativu, časovou flexibilitu, systematický a kreativní přístup

Nabízíme

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Pružná pracovní doba
• 13. plat
• Cílové a výkonnostní odměny
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na dopravu
• Firemní akce

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství

Profese: konstruktér, vývojový konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat