Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr kvality

referenční číslo: 59888060a5ad956bf861e224 | aktuálnost: 08.10.2017

SII s.r.o.

Sii je mezinárodní společnost, zabývající se oblastmi IT a automotive.

Celosvětově máme celkem 6 500 zaměstnanců, v České republice je nás necelá stovka a stále rosteme.

Našimi partnery jsou jak velké nadnárodní společnosti, tak malé lokální. Naše projekty mají společné to, že se vždy snažíme vyjít našim kolegům vstříc.

Náplň práce

Sii se zaměřuje primárně na automobilový průmysl, kde spolupracujeme jak s výrobci (OEM), tak s jejich dodavateli (Tier1, Tier2). V oblasti kvality spolupracujeme s našimi klienty na zlepšení jejich výrobní, dodavatelské, zákaznické či procesní kvality.

Pokud máte zkušenosti z kvality v automobilovém průmyslu, znalost norem a kvalitativních nástrojů a pokročilou znalost AJ/NJ a hledáte nové uplatnění, ozvěte se nám!

Společně probereme naše aktuální volné pozice a projekty a najdeme ten nejlepší pro Vás!

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Michelská 1552, Praha, 14100

Region: Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: inženýr kvality, kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Rozjezd zcela nového projektu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování