Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik - navíječ

referenční číslo: 597a3c7fa5ad9522ce4015f5 | aktuálnost: 25.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:

- navíjení cívek a statorů
- není třeba předchozí znalost elektro - zaučíme

Požadujeme

Požadujeme:

- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Nabízíme:

- zajišťujeme ubytování + příspěvek na ubytování

- 110,- Kč/hod
- dlouhodobá stabilní práce
- možnost práce na přesčasy

- možnost vyplácení záloh

- prac. doba 6:00 – 18:00hod. nebo dle dohody i třísměnný provoz

Pozice je vhodná pro absolventa

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email valentova@e-pragma.cz nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Místo pracoviště: Vsetín,

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, elektromontér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity