Typ nabídky

Minimální mzda

Embedded SW vývojář bez AJ (35.000 - 55.000 Kč)

referenční číslo: 31676 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

!!! Skvělá nabídka pro vývojáře embedded aplikací, kteří mají ambice se profesně posunout dále a stát se nositeli technického know-how. Nabídka je vhodná i pro uchazeče s možností pracovat po zaškolení převážně formou HOME-OFFICE. Očekáváme dlouhodbý zájem a nadšení pro vývoj. Zabýváme se vývojem zákaznických řešení v oblasti HW / SW, digitálního zpracování signálu pomocí DSP, hradlových polí, RF a měření. Neváhej a uchop šanci na pozici "Embedded SW vývojář bez AJ"

  • vývoj embedded firmware v ANSI C
  • návrh řešení a implementace
  • testování aplikace
  • vývoj podle agilní metodiky
  • přímá komunikace se zákazníkem
  • školení u zákazníka
  • cílové platformy 16bit MCU, ARM, Motorola / FreeScale

Požadujeme

  • VŠ / SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika / informatika nebo v příbuzném oboru
  • zkušenosti s vývojem embedded aplikací
  • dobrou znalost jazyka ANSI C
  • angličtina - alespoň pasivně, čtení dokumentace a psaní mailů
  • výhodou - znalost metodiky vývoje V-model
  • výhodou - znalost architektury ARM
  • výhodou - znalost Rhapsody

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení + bonus
  • možnost režimu dlouhodobé práce formou homeoffice
  • nástup ihned
  • smlouva na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • zaškolení u zákazníka v ČR formou stáže
  • služební cesty, možnost využití soukromého vozidla
  • možnost výrazného profesního i finančního posunu
  • převzetí technického vedení projektu

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita