Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor hutní výroby Ostrava –od 20 000, volej 800 100 110

referenční číslo: 5970861ca5ad9572a80cddbe | aktuálnost: 07.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chceš získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Pošli životopis !

VOLEJ BEZPLATNOU LINKU 800 100 110!

PROVEDEME VÁS VÝROBOU!
PRÁCI SI MŮŽETE VYZKOUŠET!

NÁSTUP IHNED!

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU A STRAVOVÁNÍ!
RYCHLÝ PROFESNÍ RŮST!

Co Vás čeká?

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP – 3 měsíce zkušební doba
  • Nástupní mzda od 20 000 Kč (základ od 100 Kč/hod + příplatky + ocenění za nepřetržitý provoz)
  • Rychlý vývoj mzdy – po 3 měsících navýšení o prémie z výroby!
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Nadstandardní příplatky a bonusy
  • Možnost přesčasů (příplatek až 40 %)
  • Zaškolení
  • Příspěvek na stravování (kantýna otevřená VŽDY – víkendy i noční směny)
  • Příspěvek na dopravu – od 500 Kč do 2 000 Kč (i pro Ostraváky)

Náplň práce:

  • Obsluha licích strojů, obsluha řezačky, broušení odlitků
  • Kontrola výrobků
  • Značení výrobků
  • Manipulace s těžšími výrobky

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobě výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Časovou flexibilitu – práce v nepřetržitém provozu, ochota práce přesčas

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com nebo na tel. 800 100 110!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 19 500 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, hutník, operátor hutního provozu, operátor výroby, pomocný dělník, pracovník hutí, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní