Varroc Lighting Systems, s.r.o.

PROGRAMOVÝ NÁKUPČÍ

referenční číslo: 596336ffbabecf6bd94ae172

Náplň práce

·         zavádění nových výrobních programů, zastupování nákupního oddělení v týmech pro zavádění nových programů, reporting stavu nákupu

·         tvorba pracovních plánů pro jednotlivé programy, dle kusovníků tvorba seznamů nakupovaných dílů a materiálů, iniciování včasného výběru dodavatelů pro kritické díly

·         ve spolupráci s komoditními nákupčími zajišťování dodavatelů pro jednotlivé nakupované díly a materiály dle strategií nákupu pro jednotlivé komodity

·         sledování včasného a řádného uvolnění dílců/ materiálů v inženýrském systému , uvolnění pro nákup, dodání aktuálních výkresů             a specifikací, řešení případných zpoždění či nesprávných uvolnění

·         řízení zajištěnosti dílců/ materiálů pro jednotlivé stavby výrobků, zajištěnosti prototypů do zahájení sériové výroby, tvorba plánů pro dodržení termínů staveb v mimořádných situacích.

·         sledování 100% zajištěnosti schválení prvních vzorků  pro první ověřovací sérii.

·         iniciování kapacitní studie pro nakupované díly  a materiály  nových programů.

·         reporting cenových přehledů pro jednotlivé projekty, reporting případné změny cen  v průběhu programu

Požadujeme

·         VŠ vzdělání technického směru

·         znalost cenových struktur a zkušenosti s tvorbou cen

·         samostatnost, schopnost vzít si úkoly za své    i při neúplných vstupech a dohledat řešení

·         znalost práce s PC podmínkou (MS Office – zejména Excel, PowerPoint)

·         schopnost týmové práce i samostatnost          v řešení úkolů

·         technické myšlení, analytické, komunikační     a vyjednávací schopnosti

·         komunikativní znalost AJ

·         flexibilita, schopnost týmové práce

·         ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení

·         řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2dny/rok
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Variabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita