Typ nabídky

Minimální mzda

Práce na 3směnný provoz v čistém prostředí se zajímavým finančním ohodnocením

referenční číslo: 595a4672a5ad9523227a2f64 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro firmu rodinného charakteru sídlící v Křimicích zabývající se výrobou hraček hledáme pracovníky na pozici SEŘIZOVAČ - VSTŘIKOLISU.

Náplň práce

- obsluha vstřikovacích lisů (seřizování, uvedení do provozu, výměna forem)

- zajištění kvality vyráběných dílů

- jednoduché údržbářské práce na strojích,

- logistické činnosti ve vstřikovně plastů

Požadujeme

- ukončené technické vzdělání

- praxe v provozu vstřikovacích lisů (výhodou)

- schopnost dodržovat kvalitu

- spolehlivost a zodpovědnost

- ochota ke směnnému provozu

           - němčina výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

- nástup možný IHNED

- místo výkonu práce: Plzeň – Křimice

- zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)

- 3směnný provoz (7,5h denně od pondělí do pátku R/O/N)

- výborná dopravní dostupnost – MHD

- nástup do KMENOVÉHO STAVU

- práce ve stabilní mezinárodní společnosti RODINNÉHO CHARAKTERU

- 25 dní dovolené

- stravenky, poukázka na odběr výrobků z produkce firmy

           - práce v čistém prostředí

Místo pracoviště: Plzeň,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity