Typ nabídky

Minimální mzda

Radiologický asistent

referenční číslo: 37041 | aktuálnost: 06.02.2019

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

RADIOLOGICKÝ ASISTENT pro pracoviště Nukleární medicíny
Pracoviště Centra nukleární medicíny hledá vhodné kandidáty/ky na pozici radiologického asistenta. Nástup dohodou, práce na plný pracovní úvazek.
Požadavky:
• vzdělání v oboru radiologický asistent/ asistentka,
• odborná a zdravotní způsobilost k výkonu zdravotnického povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.,
• osvědčení MZ k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu,
• aktivní znalost práce na PC, nutná znalost Word,
• profesionální přístup ke klientům i kolegům,
• spolehlivost, loajalita, flexibilita,
• trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
• motivující mzdové ohodnocení
• příspěvek na stravování (stravenky)
• práci v příjemném pracovním prostředí,
• jednosměnný provoz.
Náplň práce:
• obsluha gamakamer,
• pomoc klientům při vyšetření,
• asistence lékařům,
• vedení zdravotnických dokumentací.
Pracoviště:
• Praha – Vysočany a Bulovka
Zájemci mohou zasílat svůj životopis na batela@nuklearnimedicina.cz
Kontaktní informace:
• Bc. Ondřej Batela
E-mail.: batela@nuklearnimedicina.cz
Web: www.nuklearnimedicina.cz

Region: Praha

Obor: Administrativa, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie