Typ nabídky

Minimální mzda

Karuselář (24.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 30732 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Partička veselých chlápků hledá kolegu, který se s nimi bude podílet na přesné obrobě kusů do čerpadel. A na čem že se to můžete podílet? Na obrábění spirál, oběžných kol, luceren, ložiskových těles a ták. Zkrátka žádný stereotyp a ve 14.00 padla a jde se dom!

  • obrábění na stroji Karusel SKQ 8 CNC nebo SK 12
  • ustavení obráběných dílů
  • čtení z výkresové dokumentace
  • nastavení obráběcích strojů dle TG
  • částečné programování v případě stroje Karusel CNC
  • práce podle konstrukčního výkresu a technologického postupu
  • měření, samokontrola

Požadujeme

  • SOU technického směru
  • zkušenost s obráběním na stroji KARULES klasický nebo obdobný
  • znalost práce s konstrukčním výkresem a TG postupem
  • zručnost při manipulaci s obrobkem
  • znalost měřidel a metod měření
  • základní znalost programování
  • znalost práce s CNC systémem MEFI CNC 8x9 Dual výhodou

Nabízíme

  • dovoz jídla do firmy
  • jednosměnný provoz - pracovní doba 7,5 hod. + 30 min pauza na oběd
  • příspěvek na stravování a za ztížené prostředí
  • 22 dnů dovolené
  • Aj/Rj - plně hrazený firmou, probíhá po pracovní době přímo ve firmě
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • sportovní akce, věčírky apod.

Mzda: 24 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity