Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant technologie (strojní a chemic.inženýrství)

referenční číslo: 59391497a5ad95277d3c832d | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Pro našeho váženého klienta - úspěšnou mezinárodní projektovou,inženýrskou a konzultační společnost podnikající v oblasti průmyslové a komerční výstavby, hledáme vhodné uchazeče.

Náplň práce

  • Zpracování projektové dokumentace v oblasti chemického a strojního inženýrství
  • Vypracování schémat průmyslových procesů (bloková, technologická schémata)
  • Výpočty hmotových a tepelných bilancí
  • Výpočty a návrh aparátů a zařízení
  • Strojní dispozice technologických zařízení

Požadujeme

  • VŠ, SŠ technického zaměření (strojní, chemická)
  • praxe v oboru výhodou
  • MS OFFICE
  • znalost projektování v systému ACAD
  • orientace v potrubních systémech
  • znalost výpočetních systémů pro chemicko-inženýrské výpočty (např. ChemCad) výhodou
  • autorizace v oboru výhodou, není podmínkou
  • znalost Aj – výhodou
  • řidičský průkaz – skupina "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)

Informace

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita