Typ nabídky

Minimální mzda

Analytik - průmyslová bezpečnost

referenční číslo: 592d1ac1a5ad9565954c48d4 | aktuálnost: 27.02.2019

Národní bezpečnostní úřad

Náplň práce

  • zpracování žádosti podnikatele v rámci provádění bezpečnostního řízení o vydání osvědčení podnikatele,
  • vyhodnocování splňování podmínek pro vydání osvědčení podnikatele u držitelů osvědčení podnikatele,
  • přímá komunikace a metodická činnost se žadateli o vydání osvědčení podnikatele, komunikace s orgány státní správy a institucemi,
  • zpracování dílčích rozborů a zpráv o situaci na úseku ochrany utajovaných informací u podnikatelů v ČR,
  • analýza a zaujímání stanovisek k různým materiálům z bezpečnostního a ekonomického hlediska,
  • příprava a vypracování správních rozhodnutí.

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického, bezpečnostního nebo humanitního směru,
  • dobrá orientace v právním řádu ČR,
  • znalost práce na PC,
  • velmi dobré analytické schopnosti a myšlení,
  • vyjadřovací schopnosti v písemném a mluveném projevu,
  • pečlivost, přesnost a odpovědnost,
  • odolnost vůči psychické zátěži,
  • praxe v oblasti účetnictví podnikatelů výhodou.

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • práci v příjemném prostředí,
  • profesní a jazykové vzdělávání,
  • možnost zajištění ubytování,
  • zázemí stabilní státní instituce.

Uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů při zaslání materiálů NBÚ v rámci přijímacího řízení. Zpracování osobních údajů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Místo pracoviště: Na Popelce 2, Praha, 15000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské