Typ nabídky

Minimální mzda

Referent obchodu

referenční číslo: 5904ae18a5ad954fa14437c1 | aktuálnost: 06.08.2018

Tawesco Automotive s.r.o.

Jsme výrobní společnost dodávající výlisky a svařence pro automobilový průmysl.
Rozšiřujeme obchodní tým o nového člena na pozici "referent /ka obchodu".

Co Vás čeká

  • administrativní podpora a další související agenda
  • příprava podkladů pro obchodní jednání
  • obchodní jednání se zákazníky
  • fakturace zákazníků - kontrola a zajištění plateb
  • budování dlouhodobých vztahů se zákazníky

Co od Vás očekáváme

  • pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • dobrou znalost práce na PC
  • AJ - komunikativní znalost
  • chuť učit se novým věcem
  • dobré obchodní a prezentační schopnosti
  • profesionální vystupování

Co nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodný mobilní tarif i pro rodinu
  • dotované závodní stravování
  • vzdělávání
  • penzijní připojištění

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Jirenská 1500, Úvaly, 25082

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Automobilový průmysl, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup

Profese: obchodní referent, obchodní zástupce, obchodník, referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy