Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka výroby v Rožnově pod Radhoštěm

referenční číslo: 58ee31e2a5ad95663b3ea3e7 | aktuálnost: 03.07.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte dobrou práci v moderním a čistém prostředí v Rožnově pod Radhoštěm?
Pojďte pracovat pro Brose a získejte nástupní bonus 3000,- Kč. Právě hledáme nové kolegy/ně.
Zavolejte na tel: 778764663 nebo napište na email: nabor.brose@randstad.cz

Náplň práce

  • výroba a kompletace zámků osobních automobilů

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • nástupní bonus 3000,- ve formě Flexi Passů
  • výdělek až 20 000,- /měsíc (průměr po půl roce 21 000,-Kč; po roce 23 000,-Kč)
  • příplatky za práci v noci, ve svátcích a o víkendech
  • 13. plat
  • podíl na hospodářském výsledku v závislosti na odpracovaných měsících v roce
  • pracovní oblečení zdarma
  • práce vhodná pro ženy
  • obědy 25,- Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • nadstandardní lékařská péče (závodní lékař, fyzioterapeut, psycholog)
  • po 6 ti měsících možnost převodu do kmenového stavu Brose

Místo pracoviště: 1. máje 2636, Rožnov pod Radhoštěm, 75661

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Dovolená 5 týdnů

Vhodné pro: Absolventy