Typ nabídky

Minimální mzda

Řezník bourač / Řezník přípravář Pardubice

referenční číslo: 58cafb05a5ad950ba03f71e2 | aktuálnost: 18.09.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Řezník - bourač
- Denně bourání masa
- Samostatná příprava k práci
- Výběr masa pro další zpracování

Řezník - přípravář
- Spolupráce s bourači
- Příprava masa na další prodej do kuchyňské úpravy
- Výroba polotovarů (vrabce, špízy, karbanátky, nádivka)
- Doplňování pultů a spolupráce s obsluhou (prodavači)

Požadujeme

- Vyučení v oboru velkou výhodou nebo zkušenosti z řeznictví či gastronomie
- Týmovost
- Pracovitost
- Spolehlivost

- Týmovost

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- Krátký/Dlouhý týden
- Měsíční výdělek od 18 000 Kč
- Bonusy a příplatky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na rekreační aktivity
- Možnost zvýhodněného firemního volání
- Pracovní oděv a pracovní pomůcky (plášť, trička, kalhoty, čepice, boty)
- Teplé a studené nápoje v průběhu směny
- Stravenky
- Místo výkonu: PARDUBICE
- Nástup možný: IHNED

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Potravinářství a chemie

Profese: řezník/uzenář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty