Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PHP programátor

referenční číslo: 58a6abf3a5ad9518e546261a | aktuálnost: 17.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme kandidáta na pozici PHP programátor.

Náplň práce

  • práce na zajímavých projektech v mezinárodních společnostech

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření,
  • analytické myšlení
  • zkušenosti s vývojem pro web (node.js, HTML, CSS, Javascript, XML, XSD)
  • zkušenosti s SQL a NoSQL databázemi  (MySQL, PostgreSQL, Oracle, MongoDB)
  • znalost jazyka PHP (objektové programování, používání PDO,...)
  • základní znalost Perl a/nebo Java výhodou
  • zkušenost s používáním verzovacího systému (nejlépe git) při týmové práci
  • dobrá znalost OS Linux včetně konfigurace
  • spolehlivost a samostatnost při řešení problémů
  • komunikace v angličtině na základní úrovni (většinou emailem)
  • zkušenosti a psaním automatizovaných testů na vlastní i cizí kód (unit i E2E testy)

Nabídka:

  • spolupráce na HPP i ŽL
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem – neomezen
  • stabilní česká společnost s mnohaletou tradicí
  • místo výkonu práce - Praha

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: PRAHA,

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita