Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka obchodního oddělení (20.000 - 28.000 Kč)

referenční číslo: 23670 | aktuálnost: 03.08.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Hledáte si práci v administrativě a jste komunikativní a otevřená osoba? Máte angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni? Chcete mít práci s příjemným pracovním prostředím a přátelským kolektivem blízko brněnského centra? Přihlaste se a zašlete mi svůj životopis! Malá obchodně technická firma s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu kolegyni na pozici "asistenky obchodního oddělení"!

  • obchodně - technická podpora pro zákazníky
  • administrativní podpora obchodního a marketingového oddělení
  • komunikace se zákazníky - zjištění potřeb, představení produktů
  • tvorba nabídek a zakládání poptávek
  • zakládání produktů - popis + cenotvorba a jejich aktualizace
  • práce s katalogy, ceníky, rabaty a webovými stránkami dodavatelů
  • práce s firemní databází - zakládání adres a kontaků, produktů

Požadujeme

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost anglického nebo německého jazyka na úrovni alespoň B1
  • komunikativnost - častý telefonický kontakt se zákazníky
  • samostatnost a schopnost organizovat si práci
  • zodpovědná a positivní s chutí pracovat
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci v prospěrující firmě s příjemným kolektivem
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost osobního růstu
  • týden dovolené navíc
  • kurzy AJ ve firmě
  • příspěvek na stravování
  • fitness ve firmě
  • práce na HPP s nástupem možným ihned

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Technika, elektrotechnika, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita