Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer nákupu a logistiky (od 28.000 Kč)

referenční číslo: 3538 | aktuálnost: 26.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Domluvíte se dobře anglicky a německy? Máte zkušenosti v oblasti logistiky a nákupu?
Pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní strojírenská společnost rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu na pozici „ Manažer nákupu a logistiky “

  • nákup materiálu
  • zajištění nákupu materiálu pro celou výrobu ve spoluprací s oddělením přípravy výroby
  • zajištění logistiky - dopravy a skladového hospodářství
  • jednání prostřednictvím firmy s dodavateli v rámci cenové politiky a dodacích podmínek
  • přímá odpovědnost za logistiku a řízení kolektivu podřízených

Požadujeme

  • VŠ/ SŠ strojírenské vzdělání - výhodou
  • praxi na podobné pozici podmínkou
  • Z* VŠ/ SŠ strojírenské vzdělání - výhodou
  • praxi na obdobné pozici PODMÍNKOU
  • znalost AJ i NJ na komunikativní úrovni nutná
  • dobrou znalost práce na PC
  • schopnost spolupráce a komunikace
  • znalost čtení technických výkresů -

Nabízíme

  • bonusový program
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • zajímavé platové ohodnocení
  • zázemí silné zahraniční společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita