Typ nabídky

Minimální mzda

Personální konzultant/TAR

referenční číslo: 36661 | aktuálnost: 24.05.2023

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu, hledáme nové kolegy na pozici Personálního konzultanta.
Náplň práce:
- Péče o klienty, rozvíjení vztahů s klienty z různých odvětví
- Inzerce a zpracování došlých reakcí na pracovní pozice
- Aktivní vyhledávání a kontaktování zajímavých kandidátů
- Vedení pohovorů s kandidáty
- Prezentace kandidátů klientům
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- Výborné komunikační schopnosti
- Zkušenost s náborem uchazečů z interního HR, agentury nebo obchodní praxe výhodou
Nabízíme:
- HPP
- Zajímavou práci
- Práci v příjemném kolektivu
- Práci ve společnosti působící na trhu již od roku 1994
Místo pracoviště: Praha 1 (dostupnost tram, bus, metro)
Termín nástupu: dle dohody
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky na tuto pozici, zasílejte svá CV na email:kariera03@karierasro.cz.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2021. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR