Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník komunikačního oddělení - i bez praxe - Brno

referenční číslo: B4AE5618 | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme příjemné a komunikativní spolupracovníky, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Kandidáti absolvují velmi podrobné měsíční zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje - tato pozice je vhodné i pro absolventy bez praxe.

Požadujeme
- Ukončené středoškolské vzdělání
- Trestní bezúhonnost
- Dobré vyjadřovací schopnosti
- Předchozí praxe výhodou
- Dochvilnost a proklientský přístup
- Slušné vystupování
- Uživatelskou znalost PC
- Cizí jazyk výhodou - ne podmínkou

Náplň práce
- Komunikace se zájemci o služby
- Poskytování informací a supportu pro klienty
- Kontakt s klienty převážně po telefonu, emailu a v sídle firmy
- Práce v teamu - spolupráce se zkušenými kolegy
- Profesní růst - prohlubování znalostí
- Administrativní činnost - reporting

Nabízíme
- Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti se sídlem v Brně
- Mzda 20.000-30.000,-Kč
- Práci na HPP
- Zaškolení hrazené firmou
- Pracovní doba Po-Pá
- Možnost nastartování nové kariéry - získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
- Širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- Nástup možný Ihned, dle dohody s kandidátem

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity