Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog nových projektů

referenční číslo: 34476 | aktuálnost: 11.07.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

· Návrh montážních pracovišť, včetně volby senzorů, jejich následné oživování a optimalizace · Modelování montážních komponent z 3D dat · Kompletace komponent · Správa 3D tiskové farmy · Podpora výrobního procesu · Podílení se na vývoji nových projektů

Požadujeme

· Pozitivní přístup
· Ochota učit se nové technologie
· ÚSO nebo VŠ technické vzdělání
· Praxe s 3D CAD
· Zkušenosti s 3D tiskem vítány
· Znalost anglického (nebo německého) jazyka na komunikativní úrovni
· Základní znalost senzorů a pneumatických systémů
· Orientace ve schématech dokumentace
· Flexibilitu a schopnost komunikace
· Vyhláška 50 výhodou

Nabízíme

· Dobrý kolektiv · Participaci na vývoji nových produktů · Práci s 3D tiskárnami · Profesní školení · Zajímavé finanční ohodnocení · Firemní benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky, 25 dní dovolené, unišeky) · Moderní pracovní prostředí · Flexibilní pracovní doba · Velký prostor pro vlastní seberealizaci   · Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl