Typ nabídky

Minimální mzda

Oprava/údržba

referenční číslo: 28414 | aktuálnost: 16.03.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste manuálně zručný a nebojíte se pracovat? Chcete být za svoji práci dobře ohodnocen a zvyšovat si svoji kvalifikaci? Chcete pracovat pro společnost, která nabízí svým zaměstnancům zajímavé benefity?

Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná výrobní společnost hledá do svých řad kolegu na pozici:

ZÁMEČNÍK

Náplň práce

  • Preventivní údržba a opravy strojů
  • Seřizování strojů
  • Vedení záznamů o provedené údržbě
  • Spolupráce s výrobním oddělením

Požadujeme

  • SOU/SŠ ve strojírenském oboru
  • Alespoň krátkou praxi na obdobné pozici
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práci ve stabilní prosperující výrobní společnosti
  • Bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na dopravu
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzi
  • Příspěvky na dovolenou
  • Místo výkonu práce: okres Litoměřice

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl