Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník ve výrobě (26.000-28.000 Kč)

referenční číslo: 28357 | aktuálnost: 16.03.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme novou posilu do našeho týmu. Chcete pracovat ve firmě, ve které není problém profesního růstu? Máte alespoň SOU? Nevadí Vám práce na 12-ti hodinové směny? V případě zájmu mi prosím pošlete svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte. Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Náplň práce

  • Pochůzky ve výrobním areálu, kontrola výroby
  • Obsluha velmi jednoduchých strojů
  • Odběry vzorků

Požadujeme

  • Alespoň SOU
  • Základní znalost na PC
  • Praxi ve výrobní společnosti výhodou
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus 10 000 Kč po odpracování tří měsíců
  • Příspěvek na dopravu
  • Bonusy, prémie
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou a kulturní vyžití
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí moderní a stabilní společnosti
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Místo pracoviště: Mělník

Mzda: 26 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba