Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant – developerská výstavba

referenční číslo: 1589769569 | aktuálnost: 07.07.2022

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, rodinnou firmu s 25letou tradicí, která působí v oblasti foukaných minerálních izolací a v posledních 10 letech se věnuje také developerské činnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant – developerská výstavba.
Náplň práce:

  • Zpracování stavební části projektové dokumentace pro developerskou výstavbu
  • Spolupráce s hlavním inženýrem projektu, architektem, investorem a dalšími členy týmu
  • Projektování v BIM
    Požadujeme:
  • Vzdělání ve stavebnictví (VŠ stavební obor výhodou)
  • Zkušenosti s programy AutoCad, ArchiCad
  • Zkušenosti s projektováním bytových projektů nad 50 mil Kč
  • Schopnost samostatné práce a efektivního plnění zadaných úkolů
  • Pozitivní energii a přístup, chuť něco dokázat
    Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci na HPP v ryze české společnosti
  • Práci v pozitivní týmové atmosféře přátelského a dynamického kolektivu malé společnosti
  • Práci přímo pro developera
  • Finanční podporu v profesním rozvoji
  • Na začátku se můžeš těšit na kvalitní školení
  • Možnost seberealizace a rozvoje
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: project manager, projektant, konstruktér

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání