Typ nabídky

Minimální mzda

BI Programmer / Analyst - Praha

referenční číslo: A6540 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Do našeho BI týmu přijímáme kolegu na pozici BI Programmer / Analys

Náplň práce

  • Spolupráce na vývoji datového skladu (MSSQL)
  • Vývoj T-SQL procedur
  • Vývoj reportů (SSRS)
  • Rozvoj OLAP kostek (SSAS)
  • Tvorba dashboardů v Power BI
  • Analýza business požadavků
  • Datové analýzy
  • Optimalizace ETL a T-SQL procedur pro reporting

Požadujeme

  • Znalost T-SQL
  • Znalost Reporting Services (SSRS) výhodou
  • Znalost Integration Services (SSIS) / Analysis Services (SSAS) výhodou
  • Zkušenosti s vývojem reportů výhodou
  • Výborné analytické schopnosti
  • Týmového ducha

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Měsíční, roční soutěže za zajímavé ceny (finanční, vouchery)
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu a seberealizace
  • Profesní rozvoj formou interních a externích školení
  • Vysokou úroveň podnikové kultury
  • Možnost home office po zkušební době
  • Benefity: firemní školka, právní poradna, firemní tarify pro soukromé účely, Multisport karta,
  • Možnost nákupu firemních produktů se slevou (auto, pojištění a financování vozu, GPS a další)

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ), Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dog-friendly office, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Children-friendly office, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty