Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovnice/k úklidu - brumovice (okr. Břeclav)

referenční číslo: 34792 | aktuálnost: 01.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Úklid administrativních prostor
  • Úklid zázemí
  • Úklid společenských prostor

Požadujeme

  • Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

  • 100-110 Kč/hodinu
  • PO-PÁ (4 nebo 8 hod./denně)
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • Nástup ihned
  • DPP, DPČ (pouze brigádně - záskoky za dovolené, pracovní neschopnosti atd.)
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ
  • Vhodné také pro maminky na MD, důchodce, absolventy.
  • Místo výkonu práce: Brumovice (okr. Břeclav)

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair